PROGRAMMERING

 

Buiten de gepresenteerde programma’s om hoor je nonstop de mooiste golden oldies uit de jaren 60, 70 en 80.

 

Maandag:
00:00 – 07:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
07:00 – 08:00 : Scherp op de terp – Kees Bakker (hh)
08:00 – 09:00 : Cirkel LP – Mark de Haan (hh)
09:00 – 16:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
16:00 – 18:00 : Ideale 40 – Mark Nicolai (hh)
18:00 – 22:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
22:00 – 00:00 : Take it easy NonStop

Dinsdag:
00:00 – 07:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
07:00 – 09:00 : Muzikale capriolen – Marco ten Cate (hh)
09:00 – 16:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
16:00 – 18:00 : Hit tijdmachine – Dicky Denkers (hh)
18:00 – 22:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
22:00 – 00:00 : Take it easy NonStop

Woensdag:
00:00 – 07:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
07:00 – 09:00 : Muziekmuseum – Mark de Haan (hh)
09:00 – 17:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
17:00 – 18:00 : Paul de Haan (hh)
18:00 – 22:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
22:00 – 00:00 : Take it easy NonStop

Donderdag:
00:00 – 07:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
07:00 – 08:00 : Sundaymorning breakfastshow – Dicky Denkers (hh)
08:00 – 09:00 : Van de wal in de sloot – Erik van der Wal (hh)
09:00 – 17:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
17:00 – 18:00 : Doordraaien – Peter Nijdam (hh)
18:00 – 22:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
22:00 – 00:00 : Take it easy NonStop

Vrijdag:
00:00 – 07:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
07:00 – 09:00 : Muzikale capriolen – Marco ten Cate (hh)
09:00 – 17:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
17:00 – 18:00 : Hitveteranen – Rene Huizinga (hh)
18:00 – 19:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
19:00 – 20:00 : Goud van oud – Martien Engel
20:00 – 21:00 : Motown uurtje
21:00 – 22:00 : Dance Classics – Erik Bolhuis
21:00 – 00:00 : Friday Night Fever NonStop

Zaterdag :
00:00 – 12:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
11:00 – 12:00 : Scherp op de terp – Kees Bakker
12:00 – 13:00 : Cirkel LP – Mark de Haan
13:00 – 14:00 : Paul de Haan
14:00 – 16:00 : Ideale 40 – Mark Nicolai
16:00 – 18:00 : Nostalgische uurtjes
18:00 – 20:00 : Muzikale capriolen – Marco ten Cate
20:00 – 22:00 : Bad Boys Saturday – Harke de Groot, Jan Procee, Rene Huizinga en Erik van der Wal
22:00 – 24:00 : Hit tijdmachine – Dicky Denkers

Zondag :
00:00 – 10:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
10:00 – 11:00 : Sundaymorning breakfastshow – Dicky Denkers
11:00 – 12:00 : Van de wal in de sloot – Erik van der Wal
12:00 – 13:00 : Hitveteranen – Rene Huizinga
13:00 – 14:00 : Doordraaien – Peter Nijdam
14:00 – 16:00 : Muziekmuseum – Mark de Haan
16:00 – 18:00 : Muzikale capriolen – Marco ten Cate
18:00 – 22:00 : De beste gouwe ouwe NonStop
22:00 – 00:00 : Take it easy NonStop